Kontakt z nami

Zadzwoń

+48 784 974 332

lub napisz

info@etranspomoc.pl

K
O
N
T
A
K
T

Zdarzenie na drodze

Byłeś świadkiem wypadku na drodze ?

Opisz, wyślij zdjęcie !
Dodaj zdarzenie

Pomoc w drodze

Firmy

zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie lubelskie podkarpackie swietokrzyskie łodzkie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie

Przewodnik

Pogoda

"AUTOMOBILE" Sebastian Hońdo

"AUTOMOBILE" Sebastian Hońdo
Adres firmy

Miasto:Bielsko-Biała

Kraj:Polska

Województwo:śląskie

Opis firmy:

pomoc drogowa, ratownictwo drogowe 24h osobowe, ciężarowe, autobusy.

Dane kontaktowe:

Strona www:www.pomocdrogowabielsko.pl

Informacje o firmie:

NIP:547-203-36-24

Licencja:TU - 028560

Regon:240803233

Pojazdy

laweta Renault Master

Data produkcji: 2019
Kategoria: C
Opis:
Samochód specjalny – pomoc drogowa, wyposażony w płytę hydrauliczną w pełni ocynkowaną, zabudowa wykonana przez firmę EUROLIFT w 2012 roku, wyciągarka 3,6t wraz z przesuwem hydraulicznym sterowana radiowo pilotem LODAR, płyta wyposażona w 3 rolki do wyciągania samochodów z rowu, po dwie boczne i jedna środkowa z tyłu. Samochód fabrycznie nowy. Samochód również wyposażony w klimatyzację, podgrzewane fotele, tempomat, komputer pokładowy, ABS, ESP, halogeny, funkcję doświetlania zakrętów, światła dzienne DRL, pneumatyczne zawieszenie oraz blokadę tylnego mostu - co pozwala na pracę w nawet w najcięższych warunkach. Posiada 3 miejsca siedzące, 2 pasażerów + kierowca. Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę czy też samochód z drogi.

laweta Mercedes ATEGO

Data produkcji: 1998
Kategoria: C
Opis:
Samochód specjalny – pomoc drogowa laweta, wyposażony w płytę hydrauliczną, zabudowa firmy EUROLIFT z 2006r., wyciągarka 3,6t hydrauliczna wraz z przesuwem, płyta wyposażona w rolkę do wyciągania samochodów z rowu. Samochód bardzo dobrze utrzymany, bardzo dobrze radzi sobie w każdych warunkach. Posiada 3 miejsca (kierowca + 2 pasażerów). Samochód jest wyposażony we wszystko co powinno jak najszybciej usunąc usterkę czy też samochód z drogi.

Panel użytkownika

Zapomniałem hasła

bus4us.eu

psycho-spectrum.pl

Facebook

Twitter

Nasa Klasa