Kontakt z nami

Zadzwoń

+48 784 974 332

lub napisz

info@etranspomoc.pl

K
O
N
T
A
K
T

Zdarzenie na drodze

Byłeś świadkiem wypadku na drodze ?

Opisz, wyślij zdjęcie !
Dodaj zdarzenie

Pomoc w drodze

Firmy

zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie lubelskie podkarpackie swietokrzyskie łodzkie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie

Przewodnik

Pogoda

Wzrośnie opłata za myto

Wzrośnie opłata za myto15-10-2014

Z dniem 1 stycznia 2015 r. zostaną podwyższone o 1,6% (indeks inflacyjny) opłaty za myto dla samochodów ciężarowych powyżej 3,5 tony i autobusów, informuje administracja dróg w Austrii Asfinag.

 

Droższy będzie również przejazd przez autostradę na Przełęczy Brennerskiej Inntal-Autobahn (A12) między granicą Austrii w miejscowości Kufstein i Amras koło Innsbrucka. Dopłata do myta wzrasta z 15 na 20%. Pieniądze te przeznaczane są na budowę tunelu Brenner Basistunnel, którego zakończenie budowy przewiduje się na koniec roku 2024. Pieniądze, które pochodzą z opłat za winiety i myto przeznaczane są na utrzymanie istniejących już sieci dróg. Na rok 2015 przeznaczone zostanie w tym celu około 1 miliarda Euro na utrzymanie autostrad i dróg szybkiego ruchu w Austrii.

Sektoralny zakaz jazdy w Tyrolu w Austrii
W ostatnich tygodniach mówi się coraz więcej o przywróceniu sektoralnego zakazu jazdy przez Tyrol w Austrii. Jak wszyscy wiemy w roku 2011 sektoralny zakaz jazdy został zniesiony wyrokiem Najwyższego Sądu Europejskiego. Wyrok NSE o utrudnieniu w wolnym przepływie towarów w Europie i dużej przeszkodzie jakim był sektoralny zakaz jazdy, był on jednocześnie wskazówką dla regionu Tyrolu i Austrii w jaki sposób należny przygotować się do wprowadzenia ponownego sektoralnego zakazu jazdy – tym razem zgodnego z prawem – co jak widzimy z ostatnich informacji prasowych zostało dość dobrze przygotowane przez Tyrol i Austrię. 

Od połowy listopada tego roku zostaje wprowadzane permanentne ograniczenie prędkości do 100 km/h na autostradzie A12 między Kufstein i Zirl, między Karrösten i Zams jak również na autostradzie A13 pomiędzy Innsbruckiem i Schönbergiem. Działania te mają na celu poprawę jakości powietrza z jednej strony i z drugiej strony są warunkiem realizacji obalonego w roku 2011 przez Najwyższy Sąd Europejski sektoralnego zakazu jazdy, który ma być ponownie wprowadzony (tym razem bez możliwości jego obalenia) jesienią 2015 roku.

 
 
 
 
 
 
 
źródło: www.hga-com.at

Skomentuj

Komentarze:
AugustPap: 22:18 11-02-2017
doctor who advent calendar ritalin kopen prijs medicine ball workouts women
FastinOnline: 03:49 29-10-2016
suny downstate school of medicine what is the salary for a doctor household pills that get you high what are good diet pills risks of abortion pill
CheapFastin: 21:51 30-10-2016
how to get prescription drugs online acheter reductil statistics on drug abuse
FloydCrelt: 09:42 13-01-2017
methodist healthcare system san antonio kjope nobligan pa nett patient portals for healthcare
BlakeNom: 20:06 28-03-2017
how to download android market on tablet tavor kaufen rezeptfrei drug rehab dallas tx
«  

1

  2   3   4   »

Panel użytkownika

Zapomniałem hasła

bus4us.eu

psycho-spectrum.pl

Facebook

Twitter

Nasa Klasa