Kontakt z nami

Zadzwoń

+48 784 974 332

lub napisz

info@etranspomoc.pl

K
O
N
T
A
K
T

Zdarzenie na drodze

Byłeś świadkiem wypadku na drodze ?

Opisz, wyślij zdjęcie !
Dodaj zdarzenie

Pomoc w drodze

Firmy

zachodniopomorskie pomorskie warmińsko-mazurskie podlaskie mazowieckie lubelskie podkarpackie swietokrzyskie łodzkie kujawsko-pomorskie wielkopolskie lubuskie dolnośląskie opolskie śląskie małopolskie

Przewodnik

Pogoda

Pierwszy śnieg, pierwsze utrudnienia drogowe

Pierwszy śnieg, pierwsze utrudnienia drogowe29-12-2014
 

 
GDDKiA informuje, że choć arterie są przejezdne, miejscami jest ślisko bądź zalega błoto pośniegowe. Śliskość występuje głównie na DK nr 69 między Bielsko-Białą na Żywcem oraz na jej ekspresowym odcinku między Lalikami a granicą ze Słowacją w Zwardoniu. Na Podlasiu problemy mogą mieć kierowcy jadący na Białoruś. Ślisko jest na DK nr 65 od Knyszyna aż do przejścia w Bobrownikach. Taka sama sytuacja na podlaskim odcinku krajowej ósemki z Warszawy. 

Problemy są od południowej granicy województwa aż do Korycina na północ od Białegostoku. Z samej stolicy Podlasia ciężko jedzie się do Zabłudowa. Podobnie jest między Zambrowem a Brańskiem na DK NR 66 oraz na znacznym odcinku DK nr 63 od granicy województwa w Czyżewie do Łomży. Błoto pośniegowe możemy spotkać na Pomorzu - w rejonie Słupska na DK nr 6 oraz na DK nr 20 między Żukowem a Gdynią. 

Podobny problem mają kierowcy na Lubelszczyźnie - między innymi na 100-kilometrowym odcinku DK nr 74 od Gorajca do przejścia z Ukrainą w Zosinie. Utrudnienia także dla wyjeżdżających z Lublina do Lubartowa DK nr 19, oraz do Łęcznej krajową "82". Błoto pośniegowe także na Dolnym Śląsku - na trasie numer 33 między Kłodzkiem a granicą z Czechami. Śnieg pada niemal w całym kraju, bo aż w 11 województwach.
 
 
 
źródło: polskieradio.pl

Skomentuj

Panel użytkownika

Zapomniałem hasła

bus4us.eu

psycho-spectrum.pl

Facebook

Twitter

Nasa Klasa